Jaka jest różnica między pojedyncze i podwójne płyty?
May 31, 2017

Panel jest na najbardziej podstawowe PCB, części są skoncentrowane na jednej stronie, przewody są skoncentrowane na drugiej stronie. Ponieważ przewody są wyświetlane tylko po jednej stronie, nazywamy tego rodzaju PCB o nazwie jednego boku płyty. Ponieważ istnieje wiele ścisłe ograniczenia na projekt Zarządu jednostronne (bo tam jest tylko po jednej stronie, okablowanie nie może przekroczyć i musi być wokół ścieżki), więc tylko z początku obiegu używać takiego zarządu;

Jednego boku płyty Schemat sieci, drukowanie (druku), oznacza to, że drukowane na powierzchni miedzi agenta odporność, po znaku trawienia i następnie anty-lutowane na znak i wreszcie wykrawania, przetwarzania, aby wykonać otwór prowadzący części i kształt. Ponadto niewielka liczba różnorodnych produkcji produktów, wykorzystanie światłoodporna tworząc wzorzec fotografii.

Pokój Dwuosobowy Zarząd jest ultra-cienkich płytek drukowanych, ultra-cienkie płytki drukowane, obwodów drukowanych, obwodów drukowanych, Kunshan obwodów drukowanych, specjalnych płytek drukowanych, specjalnych płytek drukowanych, obwód młyny, obwodów drukowanych, miękkie obwodów drukowanych, elastyczna deska, elastyczne płytki drukowane, elastyczne płytki drukowane, na bazie aluminium obwodów drukowanych, płytki PCB, obwodów, płytek drukowanych, płytki PCB, aluminiowych, wysokiej częstotliwości wyżywienie, PCB

Dwustronne (dwustronny deski) po obu stronach okablowania. Ale obie strony drutu, należy między dwa boki mają połączenie komutowane odpowiednich Caixing. "Pomost" pomiędzy takich obwodów jest wywoływana za pośrednictwem. Otwór prowadzący jest mały otwór wypełniony metalu na PCB, który może być podłączony do obu stronach przewodu. Ponieważ dwustronne panele są dwa razy tak duży, jak jednej stronie płytki, a okablowanie mogą być rozłożone (mogą być kierowane na drugą stronę,) jest bardziej odpowiednie do stosowania na bardziej skomplikowane niż jednego boku płyty obwodów.

Ściśle mówiąc, podwójne panel jest bardzo ważne w płytki PCB, jego stosowanie jest wielki, płytki PCB nie jest podwójne panel jest również bardzo proste, uważam, że to przyjaciele na znajomość z jednego boku płyty jest całkowicie Grasp podwójne panel jest rozszerzenia panelu pojedyncze, co oznacza, że pojedynczy deska po stronie linii nie jest wystarczająco, aby użyć do kolei przeciwieństwo, istnieją ważne funkcje płyt dwustronnych są vias. Prosty punkt jest dwustronny linii, obie strony mają linię! Krótki opis: dwustronna deska jest dwustronne płyty! Niektórzy znajomi chciałbym się zapytać jak deska dwustronna linii, ale tylko z jednej strony części elektroniczne, takie płyty, w końcu jest Dwuosobowy panelu lub z jednego boku płyty? Odpowiedź jest oczywista, ta płyta jest dwustronny, ale w tablicy double-panel z części zainstalowane.