Wzornictwo aluminium PCB
Oct 20, 2017

Zastosowanie wzoru aluminiowego jest bardzo rozległe, trzy żebra, pięć żeber, aluminiowe wzorki stanowią powszechne odmiany, w konstrukcji, transporcie, dekoracji, urządzeniach chłodniczych i innych obszarach można zobaczyć wzór aluminiowej PCB. Dziś dostawcy aluminium z wzorami Suzhou - Long Kai Aluminium, aby opowiedzieć o strukturze metody układania płytek aluminiowych.

Wzory różnych odmian aluminium, w naszych czasach można zobaczyć wszędzie, ale wiele wzorów producentów aluminium nie wie, jak przeprowadzić akumulację produktów aluminiowych. Można podzielić na produkty w hurtowni i hurtowni produktów. Produkt zawiera aluminium, które ma zostać udoskonalone, magazyn aluminiowej płytki drukowanej. Wykończenie wzoru z aluminium, wykończenie po fizycznej i chemicznej kontroli wzoru z aluminium i nie zamówione przez kontrakt wyprodukowany przez planowany wzór z aluminium. Wzór produktu Metody gromadzenia aluminium na PCB to:

1. Ten sam numer pieca (zwykły numer partii dostępnej w przypadku stali węglowej) wzór Aluminiowa płytka PCB powinna być ułożona w stos, aby cały wzór aluminiowej płytki drukowanej lub cały wzór aluminium można było uszlachetnić razem, bez zakłócania procesu przetwarzania aluminium, oprócz zapobiegania mieszanym numerom i utracone.

2. Należy połączyć tę samą kolejność kontraktu aluminiowego, aby zorganizować produkcję według umowy.

Wzór produktu Metody gromadzenia aluminium na PCB to:

1, niezależnie od stali i zgodnie z wzorem aluminiowej sekcji PCB z akumulacji;

2, niezależnie od wzoru aluminiowego profilu i stalowej części akumulacji;

3, zgodnie z kumulacją zamówienia zamówienia

4, zgodnie ze schematem nagromadzenia Numeru Aluminium PCB (numer partii) z różnych przyczyn, powyższa metoda akumulacji, nie są stosowane samodzielnie, ale w oparciu o szczególne okoliczności produkcji, ze sobą z wykorzystaniem bezpiecznego punktu produkcyjnego zobacz zestaw żagiel.

Wzór Aluminium PCB powinien również zwrócić uwagę na następujące kwestie.

1. Podczas gromadzenia wzorzystej aluminiowej płytki drukowanej, konieczne jest zorientowanie znaku z boku wzoru aluminiowej płytki drukowanej, aby znaleźć żądany wzór aluminiowej płytki drukowanej.

2. Wysokość stosu powinna być zgodna z wymaganiami przepisów technicznych bezpieczeństwa. Orientacja stosu powinna być większa niż 2 m od linii kolejowej lub autostrady. Konieczne jest odłożenie na bok nie mniej niż 1m.

3. Układanie w stos Aluminiowa płytka PCB musi mieć klakson lub stojak, aby zapobiec pochyleniu się stosu aluminiowego stosu.