Na Technologia Przetwarzania Wielowarstwowego
Jun 23, 2017

Wielowarstwowych producentów płyt z produktów o doskonałej wydajności, ale także ma wysoką wytrzymałość i wytrzymałość, siła przytrzymaj paznokci jest bardzo dobra, wodoodporna i wilgotność najwyższej wydajności, jest powszechnie stosowany w nowoczesnych dekoracjach i wszelkiego rodzaju produkcji mebli.

Przetwarzanie płyty wielowarstwowej, pierwszego wyboru materiału do wykonania, wybierz tę samą grubość deski w pobliżu płyty, odchylenie jest niewielkie, w tym samym kierunku szerokości i długości geograficznej, a zwłaszcza więcej niż 6 warstw wielowarstwowej płyty , Musi być spójny, czyli przez kierunek i kierunek na siebie, nawijanie wątku wątku i wątku, jest to zapewnienie, aby ta ostatnia część siły przetwarzania była zgodna z wytworzeniem wysokiej jakości gotowego produktu. W procesie prasowania, należy zwrócić uwagę na ciepłą kontrolę czasu jest rozsądne, aby zapewnić, że koloid w kanale włókien drzewnych pełnego napełniania. Aby żywica mogła być lepsza, mokra, kontrolować szybkość ogrzewania jest bardzo ważna, szybkość ogrzewania jest specyficznością laminowanej temperatury, można kontrolować, gdy temperatura wzrośnie do wysokiej.

Krótko mówiąc, w trakcie przetwarzania płyty wielowarstwowej, kontrola czasu i temperatury jest kluczowym czynnikiem w relacji między produktem gotowym, koniecznością generowania producentów wielowarstwowych.

Niektóre płyty wielowarstwowe w użyciu tego procesu, mogą wystąpić problemy z pęknięciem, a pękanie płyty nie jest dostępne, więc producenci płyt wielowarstwowych muszą rozwiązać ten problem.

Aby rozwiązać problem krakowania płyty wielowarstwowej, producenci płyt wielowarstwowych wykonują fundament od chwili produkcji, przede wszystkim do suszenia podłoża, ale także dodać odpowiednią ilość środków konserwujących i zapewnić jego absorpcję, po utracie korozji leczenie. Ponadto potrzebę suszenia wtórnego, podłoża wody usunięto w celu zapewnienia odpowiedniego naprężeń wewnętrznych. I używamy czasu, ale również zwrócić uwagę na odpowiednie utrzymanie, aby zapobiec pojawieniu się narażenia i deszczu, więc wielowarstwowy problem pęknięcia zostanie rozwiązany, tak że ochrona jest również bardzo ważne.

Ale również zwrócić uwagę na problem wilgoci, jeśli wilgotność płyty wielowarstwowej, a następnie podatne na deformację, poważne lub nawet zgniatania.