Fpc Tablica jednostronna Wprowadzenie
Sep 29, 2017

Płytka jednostronna fpc znajduje się w najbardziej podstawowej płytce PCB, części skoncentrowane w jednej stronie, drut jest skoncentrowany po drugiej stronie. Ponieważ druty pojawiają się tylko po jednej stronie, nazywamy ten rodzaj PCB płytką jednostronną. Ponieważ istnieje wiele ścisłych ograniczeń w projektowaniu tablicy jednostronnej (ponieważ tylko jedna strona okablowania nie może krzyżować się i musi znajdować się w pobliżu ścieżki), tak więc tylko wczesny obwód do korzystania z takiej tablicy;

fpc Schemat okablowania Jednostronnie Strona do drukowania sieciowego (Sitodruk), czyli powierzchnia miedziana drukowana na agencie rezystancyjnym, po wytrawieniu, a następnie znaku antyspawania na znaku, a na koniec obróbka wykrawaniem w celu uzupełnienia otworu prowadzącego do części I kształt. Ponadto niewielka liczba zróżnicowanej produkcji produktów, wykorzystanie fotorezystu w celu stworzenia wzoru fotografii.

fpc jest krótką formą elastycznej płytki drukowanej, jest wysoce niezawodną, doskonałą elastyczną płytką drukowaną, używaną głównie w przemyśle elektronicznym, a następnie ta powszechnie stosowana elastyczna płytka drukowana? Następujący Xiaobian podsumował cztery punkty, jak następuje:

Pierwsza cecha: czas montażu jest bardzo krótki, wszystkie linie w obwodzie są skonfigurowane do ukończenia, eliminując potrzebę redundantnych połączeń kablowych.

Druga funkcja: objętość fpc jest mniejsza niż twarda płyta, dzięki czemu można skutecznie zmniejszyć objętość produktu. Zwiększ wygodę noszenia.

Trzecia cecha: waga lżejsza niż twarda deska, tym razem może zmniejszyć wagę produktu końcowego.

Czwarta cecha: grubość jest cieńsza niż twarda płyta, co może poprawić miękkość, aby wzmocnić przestrzeń w ograniczonej przestrzeni dla zespołu.