5 porad, aby chronić siebie jako kupujący
May 25, 2018

Szał kwietniu Targi teraz jest daleko i zbierzesz wiele kontaktów dla potencjalnych transakcji dostawcy w Azji. Co zrobić dalej? Wykonaj pięć proste kroki, aby skutecznie radzić sobie z dostawcami w Azji.

 
Rozwijanie relacji
 
Pierwszym krokiem przed uderzające kontrakt z dostawcą jest dotrzeć i Zamów próbki danego produktu. Nie tylko czy ta pozwoli Ci czuć się praktyczne produktu, pomaga zarówno ty, jak i producent zgadzają się na wymagania punktów i kosztów. Częstokroć językowe i kulturowe różnice mogą spowolnić proces komunikacji, ale jest ono niezbędne dla żelaza się tych szczegółów z góry przed wprowadzeniem duże zamówienie.
 
Wykonać Due Diligence
 
Gdy jesteś zadowolony z produktu, warto wykonać badania tła, aby upewnić się, że masz do czynienia z renomowanej firmy. Istnieje kilka wolnych zasobów dostępnych online który pozwoli Ci znaleźć na czarnej liście companiesthroughout Azji, mimo, że te listy nie może być regularnie aktualizowane. Dla bardziej obszernych wyników należy rozważyć wynajęcie firmy jak AQF przeprowadzić audyt fabryki. Audyt proste fabryki trwa tylko jeden dzień i koszt jest niedrogie, na średniej USD298. Jest to łatwy sposób, aby uniknąć oszustw i upewnij się, że fabryka ma doświadczenie i zdolność do wytwarzania produktu.
 
Negocjować umowy
 
Po zakończeniu danego dostawcy i ceny, nadal istnieje kilka szczegółów żelaza na; najbardziej ważne, yourpayment warunki. Chociaż istnieje kilka opcji, nigdy w pełni finansowania danego zamówienia zakupu z góry. Zamiast tego należy rozważyć, że płacąc z góry ustalonego z góry procentu (zwykle o 30%) następuje pozostałe saldo, po zakończeniu zamówienia i wynik kontroli jest PASS. Do linii zamówienia zakupu właściwego konspektu produktu, etykietowania i pakowania produktów, dane techniczne, jak również listę kontrolną produktu, w stosownych przypadkach, warunki zakupu i planu kontroli jakości.
 
Finalizowanie zatwierdzenia próbek
 
Po sfinalizowaniu umowy, nadszedł czas, aby uzyskać próbkę produktu końcowego. Prośba dla Ciebie i dla Twojej firmy kontroli jakości. Ten krok przygotowuje się do produkcji przez potwierdzający, kolor, kształt, funkcjonalność i wrażenie produktu, jak również identyfikacji niezgodności i podejmowaniu decyzji, które są dopuszczalne.
Inspektor kontroli jakości firma używa próbki na miejscu jako punkt odniesienia do porównywania z rzeczywistej produkcji, oprócz specyfikacji produktu i wymagania jakościowe. W tym etapie zamiar wykonać wszelkie niezbędne laboratorium badania w celu zapewnienia, że produkt spełnia wymagania wszelkich przepisów lokalnych i międzynarodowych. Wybierz bodyrecognized zgłoszonej w kraju przywozu. Po tym wszystkim, nie chcesz towar do odprawy celnej (w przypadku braku zgodności) są odrzucane lub przez klienta (w przypadku złej jakości).
 
Tworzenie strategii kontroli jakości
 
Strategia silnej kontroli jakości ma na celu wykrycie wad podczas całego procesu produkcji, dlatego ważne jest, aby współpracować z dostawcą. W rzeczywistości kontroli jakości korzyści obu stronom, ponieważ dostawcy cansuccessfully wykonania zamówienia zakupu i są zadowoleni z produktu końcowego. Zgadzam się na kontroli przez cały proces produkcji i akceptowalnej jakości limites przy użyciu tabeli AQL (ile próbki będą kontrolowane, liczba wadliwych towarów jesteś gotów zaakceptować i więcej).
 
Droga z handlu Pokaż do dostawy produktu jest dość długa, i tam jest mnóstwo miejsca na błąd, bez względu na to, jak długo byłeś w biznesie.

LDI曝光机(LDI Exposure Machine).png