LONGJIANG obwód INTERNATIONAL LIMITED, założona w 1998 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji jednego jednostronny, dwustronny, drukowane wielowarstwowe obwodów drukowanych. LongJiang jest dążenie do zaawansowanych urządzeń i technologii dotyczących codziennego, wiedzieć, jak doskonalić nasz system zarządzania całe, łącznie z marketingu, projektowania i jakości zapewniam, usługi. Po ponad 10 lat starań, dziś posiadamy obszaru produkcji 4000 metrów kwadratowych, z więcej niż 300 pracowników, miesięczna produkcja 15.000 metrów kwadratowych.

Zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu, LongJiang zatrudnia doskonałych ludzi do postaci profesjonalnego zarządzania zespołem i trzymamy na poprawę jakości i technologii. Procesu i zaawansowanych urządzeń, nowoczesny obsługa oraz budynki udoskonalić produkt.

Przytrzymaj uczciwości, odpowiedzialności, zyskać zyskać te wartości, LongJiang był stale patrząc na rynku innowacji, innowacji technicznych i innowacyjnych zarządzania. Staramy się współpracować z naszych klientów, dostawców i do zwiększenia naszych prac, zapewniają największe produkty i usługi, aby zadowolić klientów. Nasze produkty obejmują różne w aplikacji ductrial tym telekomunikacyjne, komputer aplikacja, przemysłowej kontroli, wysokiej klasy konsumentów elektr onics, użytkowania samochodów itp. Większość naszych produktów są eksportowane do HongKong, Tajwan, Ameryce i Europie.